sobota, 28 marca 2020

Publikacje Japońskiego Brulionika

Swoje teksty publikuję nie tylko na tym blogu, kilka z nich ukazało się drukiem.  Chciałbym w tym artykule zebrać odpowiednie linki, by umożliwić zapoznanie się z nimi.

Reportaż z Comiketu - Magazyn Kawaii nr 53


W najnowszym numerze Magazynu Kawaii można przeczytać reportaż z Comiketu "Friendshship Forever!".

Niestety, Comiket 98 inaczej Comiket Wiosenny został w dniu 27 marca odwołany. Paradoksalnie, gdyby nie Olimpiada, terminem wydarzenia byłby sierpień 2020, więc nie byłoby potrzeby odwoływać.Magazyn Kawaii z artykułem na temat Comiketu można wysyłkowo kupić w Empiku:

https://www.empik.com/cd-action-wydanie-specjalne,p1208226883,prasa-p

Japońskie podróże akwarystyczne - Magazyn Akwarium


Magazyn Akwarium (https://www.facebook.com/magazynakwarium) w ramach walki w odosobnieniem kwarantannowym właśnie udostępnił 400 stronicowy zbiór reportaży akwarystycznych z calego świata. Wszystkie są warte przeczytania.

To jest Japoński Brulionik więc chciałem tylko odnotować, że w zbiorze znalazł się dwuczęściowy reportaż z akwariów japońskich mojego własnego autorstwa.

Oto bezpośredni link do reportażu "Japonia okiem akwarysty podróżnika":
Poza tym, w publikacji dostępne są także inne moje teksty niejapońskie:
Ishinomaki  -  miasto w prefekturze Miyagi


Inne


W necie

Przy okazji przypominam o innych zasobach w sieci. Proszę polubić profil bloga na Facebooku - https://www.facebook.com/japonski.brulionik. W ten sposób można śledzić informacje o artykułach na blogu, a także mieć dostęp do informacji, które nie są wystarczają na osobny artykuł i publikowane są tylko na Facebooku.

Zdjęcia można obejrzeć na następujących stronach:

Jak pomóc

Napisanie tych tekstów wymagało sporych nakładów finansowych - niestety, gaże otrzymane za niektóre z tych artykułów nie pokr
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz